Türkçe English Pусский Deutsch
Bizi Takip Edin
Facebook'ta takip edin Instagram'da Takip Edin Youtube'da takip edin

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

Tamam Gizlilik Politikası

Kudret Göz İstanbul'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Kudret Göz İstanbul'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Paylaş
Dünya Kadınlar Günü tüm dünyada  her yıl 8 Mart'ta kadına verilen değeri daha iyi anlamak adına kutlanan Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış uluslararası bir gündür. Bugünün kutlanmasındaki temel amaç;  kadınların da eşitlik ve kendilerini geliştirmeye olanak bulmalarının yanı sıra kadınlara eşit hakların verilmesiyle, dünya barışının güçleneceğine olan inançtır.
Kudret Göz İstanbul'da 8 Mart Kadınlar Gününde tüm kadınlara özel muayene ve tüm tedavilerde indirim imkanı sağladı. 8 Mart'ta gelen tüm bayan hastaları karanfille karşılayan ve Kadınlar Gününü  tek tek kutlayan Kudret Göz İstanbul Ailesi hastaların yüzünü güldürdü.
Personelini de unutmayan Kudret Göz bütün bayan personeline karanfil verdi. Hastaların ve personelin memnuniyeti ve mutluluğu çekilen fotoğraflara da yansıdı.
Kudret Göz İstanbul Ailesi olarak; Varlıkları ile hayata güzellik Katan tüm ''Kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü'' kutlarız.

0216 545 64 64İLETİŞİM FORMU