Türkçe English Pусский Deutsch
Bizi Takip Edin
Facebook'ta takip edin Instagram'da Takip Edin Youtube'da takip edin

Kimler Excimer Lazer Ameliyatı Olabilir?

Excimer Lazer ameliyatı hastanın göz yapısına ve görme kusurlarının biçim ve derecesine göre uygulanan tedavi metotları değişmektedir. iLASIK (iDesign WaveFront), Intralase, PRK, Lasek, PTK gibi lazer tedavi çeşitleri bulunmaktadır.

Kimler Excimer Lazer Ameliyatı Olabilir?
Paylaş

Kimler Excimer Lazer Ameliyatı Olabilir?

-18 yaşın üzerinde olup gözlük ve kontakt lens kullananlar.
-Gözlerinde keratokonus, göz tansiyonu gibi göz hastalıkları bulunmayanlar.
-Diabet ve romatizma gibi sistemik hastalıkları bulunmayanlar.
-Göz kusuru en az bir yıldır değişmeyenler.
-Hamile ve emzirme döneminde olmayanlar.

Excimer Lazer Tedavisi Ve Uygulama Yöntemleri

Miyop, astigmat ve hipermetrop gibi gözde kırılma kusurlarının tedavisinde uygulanan lazer tedavisinde size uygun yöntem yapılacak muayene ve ön tetkikler sonucunda hekiminiz tarafından belirlenmektedir. Lazer tedavi yöntemleri hakkında bilgi almak için yukarıdaki formu doldurarak uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

“Her birimizin gözü DNA’mız ve parmak izimiz kadar özeldir, tedavisi de kişiye özel olmalıdır…” Op. Dr. Nail Sönmez

Excimer Lazer Tedavisi LASIK (Lazer – Assisted in Situ Keratomileusis) yöntemi ile kornea yeniden şekillendirilmekte ve görme kusurları giderilmektedir. Gözlere özgürlük sunan bu yöntemler ağrısız, acısız ve çok kısa sürmektedir. Operasyon öncesinde birkaç damla anestezik madde damlatılarak uygulanmaktadır.

Excimer Lazer ile kırma kusurlarının tedavisi tüm dünyada 20 yılı aşkın süredir güvenle uygulanmaktadır. Kudret Göz İstanbul, bu tedavi yöntemlerini kurulduğu 2005 senesinden beri ileri teknolojik alt yapıda güven ve tecrübeyle birleştirerek hastalarına sunmaktadır.

Hastanemizde Uygulanan Excimer Lazer Tedavileri

Kudret Göz İstanbul’da detaylı muayene ve tetkikler sonrasında gözün yapısına uygun kişiye özel tedavi planları çizilmektedir. Hastanın göz yapısına ve görme kusurlarının biçim ve derecesine göre uygulanan tedavi metotları değişmektedir. Bu tedaviler:

0216 545 64 64İLETİŞİM FORMU