Türkçe English Pусский Deutsch
Bizi Takip Edin
Facebook'ta takip edin Instagram'da Takip Edin Youtube'da takip edin

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

Tamam Gizlilik Politikası

Hakkımızda

Hakkımızda
Paylaş
Kudret Göz Grubu, göz hastalıklarının teşhis ve tedavisinde uluslararası standartlardaki hizmet kalitesini hastalarla buluşturmak amacıyla 2001 senesinde Ankara’da kurulmuştur. Modern, kaliteli, güvenilir sağlık hizmetlerine erişilebilirliği arttırmak amacıyla 2005 senesinde Ankara’dan sonra Kudret Göz İstanbul hastalarına kapılarını açmıştır.

Kudret Göz İstanbul, yenilikçi medikal teknolojileri, güvenilir tıbbi uygulamaları, deneyimli uzman hekim kadrosunu ve her biri kendi alanında profesyonel çalışanları yüksek kalite standartlarında birleştirerek sağlık hizmeti anlayışına yeni bir boyut kazandırmaktadır.

MİSYONUMUZ

Yönetim sistemi ve süreçlerini hasta haklarının sağlanması, hasta memnuniyetinin arttırılması, kalite,  etik, güvenilirlik ve nitelikli,  mutlu sağlık çalışanları odaklı oluşturan Kudret Göz İstanbul bu anlayışın bir getirisi olarak hiç durmadan devamlı gelişmekte olan, yenilikçi bir kuruluştur.

Dünya çapında güvenilirliği kanıtlanmış en yeni tanı ve tedavi teknolojilerini bünyesinde barındıran Kudret Göz İstanbul, tıptaki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip etmekte, sağlık sektörünün ve tıbbın gelişmesine de katkıda bulunmaktadır.

Yurtiçinden olduğu kadar, yurtdışından da hastaların göz sağlığı konusundaki tüm ihtiyaç ve beklentilerini öngörerek gidermek için toplam kalite yönetimi çalışmaları yürüten Kudret Göz İstanbul, sağlık sektörünün gelişmesine ve sağlık turizmine de katkıda bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Kudret Göz İstanbul, hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak uluslararası platformda daha çok tanınan, tüm dünyada öncü  ve örnek gösterilen bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir.  Göz sağlığı alanında çeşitli akademik çalışmalara ve çeşitli bilimsel projelere destek olarak, tıp alanına katkılarını arttırmayı amaçlamaktadır.
0216 545 64 64İLETİŞİM FORMU