Türkçe English Pусский Deutsch
Bizi Takip Edin
Facebook'ta takip edin Instagram'da Takip Edin Youtube'da takip edin

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

Tamam Gizlilik Politikası

Intralase

Intralase
Paylaş
Intralase, IFS Femtosaniye Lazer teknoloji ile Excimer Laser’in birlikte kullanıldığı yeni bir teknolojidir. Refraktif cerrahide miyop, hipermetrop, astigmat gibi gözün kırma kusurlarının tedavisinde uygulanmaktadır. Korneanın lazer ile tekrar şekillendirilerek kırma kusurunun giderilmesi için flep olarak adlandırılan kapakçık oluşturulması gerekmektedir. Femtosaniye Lazer bu kapakçığın lazer ile kişiye özel oluşturulmasını sağlayan bir teknolojidir.

INTRALASE (FEMTOSANİYE) Lazer ile Tedavinin  Avantajları

-Intralase teknoloji ile tedavinin ilk adımı olan flep yani kapakçık açılması mikron seviyede hassaslıkla gerçekleşmektedir.
-Flep oluşturulması bilgisayar kontrolünde gerçekleştiği için cerrahi bıçak ile yapılan uygulamalara göre risksiz ve daha güvenlidir. Tedavi planında saptanan, istenilen çapta, şekilde ve derinlikte kusursuz flep oluşturmayı sağlar.
-Intralase yöntemi komplikasyon riskini en aza indirir.
-Intralase teknolojisi ile korneada daha ince flep açılabilme imkanından dolayı ince kornea yapısı olan gözlerde de uygulanabilmektedir.
-Kırma kusuru yüksek olan gözlerde de uygulanabilmektedir.
-Hem hastaya hem de doktora konfor sağlamaktadır.
-Astigmatik düzeltme olanağı sağlamaktadır.
-Daha net bir görüş sağlanmaktadır
0216 545 64 64İLETİŞİM FORMU