Türkçe English Pусский Deutsch
Bizi Takip Edin
Facebook'ta takip edin Instagram'da Takip Edin Youtube'da takip edin

Haberler

Haberler
Paylaş

Kudret Göz İstanbul olarak sokağa çıkma kısıtlaması olan Cumartesi günleri de 09:00 – 13:00 saatleri arasında hizmetinizdeyiz. Merkezimiz tarafından gönderilen randevu bilgilendirme mesajı ile cumartesi günleri de sağlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hafta içi her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında, Cumartesi günleri 09:00 – 13:00 saatleri arasında polikliniklerimiz hizmet sunmaktadır. Hafta içi sokağa çıkma kısıtlaması bulunan saatlerde muayene ve tedavi randevuları bulunan 65 yaş üstü ve 18  yaş altı hastalarımıza da randevu bilgilendirme sms ve yazıları göndermekteyiz. Sağlık hizmetlerimizden kesintisiz olarak yararlanabilmeleri için hastalarımıza yasalar ve mevzuatlar çerçevesinde gerekli kolaylıkları sunmaktayız.

Dünya Kadınlar Günü, Birleşmiş Milletler tarafından her yıl 8 Mart'ta kutlanan uluslararası bir gün olarak kabul edilmiştir. Kadınların siyasi, ekonomik, sosyal alanda eşit haklarla kendilerini özgür bir şekilde ifade etmeleri ve bu alanlarda erkeklerle aynı haklara sahip olarak çalışabilmeleri bugünün kutlanmasındaki temel amaçtır.


Kudret Göz İstanbul her yıl olduğu gibi bu yıl da 8 Mart Kadınlar Gününü personel ve hastalarıyla beraber kutladı. Gelen bütün kadın hastaları karanfille karşılayarak yüzlerini güldüren Kudret Göz İstanbul kadın personelini de sevindirdi. Tebessümleri fotoğraflara yansıyan kadın hastalar ve personelle hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmeyerek o anları ölümsüzleştirdik.


Kudret Göz İstanbul ailesi olarak dokunduğu her yeri güzelleştiren, anlam kazandıran, bütün emekçi kadınlarımızın ‘’Kadınlar Gününü’’ kutlarız.

Bir seneyi devirerek 365 günlük yeni bir maceraya başladığımız bu günlerde size küçük bir sürprizimiz var. Sizler için bilgisayarlarınıza, cep telefonlarınıza yükleyebileceğiniz online 2019 takvimi hazırladık. Takvimimizde 2019’un önemli gün ve haftalarını derledik fakat her bir günü özel kılacak elbette ki sizin anılarınız. Sizlere mutluluk, sevgi, huzur ve sağlıkla geçecek dolu dolu 365 gün diliyoruz. Online takvimi indirmek için tıklayınız.
Yeni yılın diğer sürprizi de hem dikkatinizi ölçecek, hem de sizlere eğlenceli vakit geçirtecek. Halkla ilişkiler ve pazarlama ekibimiz biraz da olsa yüzlerinizi gülümsetmek, yoğun tempoyla geçen bir günde molanıza eşlik etmek için bir test hazırladı. Dikkatinizi ölçmek ve teste  başlamak için tıklayınız.

Test sonuçlarına güvenenler sosyal medyada paylaşırken bizi de etiketleyin lütfen.   Yeni yılda daha çok sürprizle karşınızdayız.
Hastalarına yüksek kalite standartlarında hizmet sunmayı ilke edinen, hastaların beklenti, talep ve ihtiyaçlarını öngörerek, karşılamak için çalışmalar yürüten Kudret Göz İstanbul anlaşmalı kurumlarına yenilerini ekledi. Anlaşmalı kurum ağını değerli hastaları için genişletmeye devam ettirdiklerini belirten Kudret Göz İstanbul yetkilileri iş birliklerini her geçen gün genişletmekte. Kudret Göz İstanbul’un anlaşmalı kurumları arasına Halk Sigorta, Nippon Sigorta, Doğa Sigorta, Unico Sigorta ve Ray Sigorta da katıldı. İlgili kurumların sağlık sigortası sahipleri Kudret Göz İstanbul’da muayene ve tedavilerden poliçeleri kapsamında yararlanmaya başladılar. Kudret Göz İstanbul konusunda uzmanlaşmış “Anlaşmalı Kurumlar” yetkilileri ile süreçlerin yürütülmesinde gerekli organizasyonu ve koordinasyonu kurarak hastalarına destek sunmaktadır.
Kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak en üst seviyede hasta memnuniyetini hedefleyen Kudret Göz İstanbul anlaşmalı kurum ağını genişletmeye devam ediyor. Kudret Göz İstanbul 1925'ten bu yana haber hizmeti sunan Türkiye'nin en köklü haber ajanslarından olan Anadolu Ajansı ile sağlık hizmetleri kapsamında iş birliğine imza attı. İş birliğine göre Anadolu Ajansı çalışanları ve yakınları Kudret Göz İstanbul'da gerçekleştirecekleri muayene ve tedavi hizmetlerinden randevu alarak, kayıt sırasında da kuruma ait çalışma kartlarını gösterip indirimli olarak yararlanabilecekler.  
86 ülkedeki haberci ve foto muhabirleriyle bölge ve dünyadaki gelişmeleri 10 dilde 7 gün 24 saat takip eden Anadolu ajansı çalışanlarına ve yakınlarına Kudret Göz İstanbul ailesi olarak göz sağlığı hizmetleri sunmaktan memnuniyet duyacağız.
0216 545 64 64İLETİŞİM FORMU