Türkçe English Pусский Deutsch
Bizi Takip Edin
Facebook'ta takip edin Instagram'da Takip Edin Youtube'da takip edin

Haberler

Haberler
Paylaş
Bir seneyi devirerek 365 günlük yeni bir maceraya başladığımız bu günlerde size küçük bir sürprizimiz var. Sizler için bilgisayarlarınıza, cep telefonlarınıza yükleyebileceğiniz online 2019 takvimi hazırladık. Takvimimizde 2019’un önemli gün ve haftalarını derledik fakat her bir günü özel kılacak elbette ki sizin anılarınız. Sizlere mutluluk, sevgi, huzur ve sağlıkla geçecek dolu dolu 365 gün diliyoruz. Online takvimi indirmek için tıklayınız.
Yeni yılın diğer sürprizi de hem dikkatinizi ölçecek, hem de sizlere eğlenceli vakit geçirtecek. Halkla ilişkiler ve pazarlama ekibimiz biraz da olsa yüzlerinizi gülümsetmek, yoğun tempoyla geçen bir günde molanıza eşlik etmek için bir test hazırladı. Dikkatinizi ölçmek ve teste  başlamak için tıklayınız.

Test sonuçlarına güvenenler sosyal medyada paylaşırken bizi de etiketleyin lütfen.   Yeni yılda daha çok sürprizle karşınızdayız.
Hastalarına yüksek kalite standartlarında hizmet sunmayı ilke edinen, hastaların beklenti, talep ve ihtiyaçlarını öngörerek, karşılamak için çalışmalar yürüten Kudret Göz İstanbul anlaşmalı kurumlarına yenilerini ekledi. Anlaşmalı kurum ağını değerli hastaları için genişletmeye devam ettirdiklerini belirten Kudret Göz İstanbul yetkilileri iş birliklerini her geçen gün genişletmekte. Kudret Göz İstanbul’un anlaşmalı kurumları arasına Halk Sigorta, Nippon Sigorta, Doğa Sigorta, Unico Sigorta Ve Ray Sigorta da katıldı. İlgili kurumların sağlık sigortası sahipleri Kudret Göz İstanbul’da muayene ve tedavilerden poliçeleri kapsamında yararlanmaya başladılar. Kudret Göz İstanbul konusunda uzmanlaşmış “Anlaşmalı Kurumlar” yetkilileri ile süreçlerin yürütülmesinde gerekli organizasyonu ve koordinasyonu kurarak hastalarına destek sunmaktadır.
Kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak en üst seviyede hasta memnuniyetini hedefleyen Kudret Göz İstanbul anlaşmalı kurum ağını genişletmeye devam ediyor. Kudret Göz İstanbul 1925'ten bu yana haber hizmeti sunan Türkiye'nin en köklü haber ajanslarından olan Anadolu Ajansı ile sağlık hizmetleri kapsamında iş birliğine imza attı. İş birliğine göre Anadolu Ajansı çalışanları ve yakınları Kudret Göz İstanbul'da gerçekleştirecekleri muayene ve tedavi hizmetlerinden randevu alarak, kayıt sırasında da kuruma ait çalışma kartlarını gösterip indirimli olarak yararlanabilecekler.  
86 ülkedeki haberci ve foto muhabirleriyle bölge ve dünyadaki gelişmeleri 10 dilde 7 gün 24 saat takip eden Anadolu ajansı çalışanlarına ve yakınlarına Kudret Göz İstanbul ailesi olarak göz sağlığı hizmetleri sunmaktan memnuniyet duyacağız.
Modern hemşireliğin kurucusu olarak bilinen İngiliz Florence Nightingele, Kırım savaşı sırasında İstanbul'da Selimiye Kışlası'nda görev yapmıştır.  ''Lambalı Kadın'' olarak tarihe ismini yazdıran Nightingele'nin  doğum günü olan 12 Mayıs tüm dünyada ''Dünya Hemşireler Günü'' olarak, 12-18 Mayıs tarihleri de ''Hemşireler Haftası''olarak kutlanmaktadır. 
Dünyanın her yerinde aynı tarihte coşkuyla kutlanılan hemşireler haftası, ülkemizde de 1974 yılından beri  kutlanarak  kendilerini işlerine adayan fedakar hemşirelerimizin yüzünü güldürüyor.  Hafta boyunca  insan yaşamı için hayati önem taşıyan bir meslek olan hemşireliğin önemi vurgulanıp etkinlikler ve  kutlamalar yapılıyor. 
Tüm dünyada olduğu gibi Kudret Göz İstanbul ailesi olarak da hemşirelerimizin haftasını coşkuyla, mutlulukla  kutladık. Sağlık sektörüne gönül vererek,  özveri, sabır  ve büyük emeklerle mesleğini icra eden bütün hemşirelerimize  karanfil ve hediyeler dağıtıldı.  Bu güzel günün anısına hemşirelerimizle birlikte fotoğraf çektirdik. Ortaya çıkan mutlu kareleri sosyal medya hesaplarımızdan paylaştık. 
Hemşireliğin kurucusu olan Florence Nightingele'yi saygı ile anarak şefkat ve fedakarlıkla hayatlara dokunan tüm hemşirelerimizin haftasını kutlarız...
Glokom, halk arasında bilinen isimlerle göz tansiyonu, karasu tüm dünyada görülen kalıcı görme kayıplarının ikinci en yaygın nedenidir. Hiçbir şikayete yol açmadan ilerleyerek hastalarda beklenmedik görme kayıplarına yol açtığı için sinsi hastalık olarak da anılmaktadır. Kudret Göz İstanbul glokom hastalığına dikkat çekerek, toplumu bilgilendirmek, glokom hastalarına ve yakınlarına destek sağlamak amacıyla “Glokom Farkındalık Kampanyası” düzenledi. 08 – 14 Mart 2018 Dünya Glokom haftası boyunca hastalarını yeşil kurdelelerle karşılayarak “yeşil giy, çevrendekileri bilgilendir” çağrısında bulunan Kudret Göz İstanbul  hafta boyunca hastalarına ve hasta yakınlarına yeşil renkte farkındalık bilezikleri dağıtarak, hastalık konusunda bilgi verdi. Yeşil renk ve yeşil kurdele uluslararası platformda glokomun sembolü olarak kabul ediliyor. Yeşil renkten yola çıkarak düzenledikleri kampanya ile  merak uyandıran ve hastalığa karşı toplumsal bilinci oluşmasına katkı sağlayan Kudret Göz İstanbul, hastalıkla mücadelede düzenli muayenenin önemini vurguladı. Hasta ve hasta yakınlarından beğeni alarak, destek toplayan kampanya basında da yer aldı.
0216 545 64 64İLETİŞİM FORMU