Türkçe English Pусский Deutsch
Bizi Takip Edin
Facebook'ta takip edin Instagram'da Takip Edin Youtube'da takip edin

Hasta Görüşleri

Hasta Görüşleri
Paylaş

Maraton Türk Spor Dergisi Editörü-Voleybol Yazarı Ragıp TEKİN'in 1984 yılında, 2. Intercontinental Eurasia Marathon'da geçirdiği helikopter kazası sonunda başına aldığı darbe nedeniyle %80 oranında kaybettiği görme yeteneğini tekrar kazandırmak üzere göz ameliyatını üstün bir teknik ile, çok başarılı şekilde gerçekleştiren İstanbul / Kadıköy Kudret Göz Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Yalçın KARAKÜÇÜK'e ve ekibine (Rümeysa AYDIN-Doktor Asistanı, Damla DURMUŞ-Doktor Asistanı, Selin ÖZDEMİR-Doktor Asistanı, -Hasta İlişkileri Sorumlusu, Büşra GÜL-Hasta Yatış Personeli, Emine BAŞTUĞ-Hemşire, Ön Muayene Personeli, Dr. Ali Haydar YEDEK-Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı, Kübra UYSAL- Anestezi Teknikeri, Binnaz UÇAR- Ameliyathane Hemşiresi)  TEŞEKKÜR Ederiz.

Hastanenizden ve pesonelinizden çok memnun kaldım. Her şey çok güzel geçti. Doktorumdan çok memnun kaldım. Dr. Nail Bey’e sevgi ve saygılarımı iletiyorum.
Öncelikle Kudret Göz ailesine çok teşekkür ediyorum. Özellikle son 9 ayda gözlerimdeki katarakt nedeniyle görme zorluğu çekiyordum. Görmem neredeyse sıfıra inmişti. Bir akrabamın tavsiyesi ile Dr. Nail Bey ile tanıştım muayene sonrasında her iki gözüm için de katarakt ameliyatı yapılabileceğini ve bu sayede uzak  – yakın fark etmeden net görebileceğimi söyledi. İş yerimden izin alıp 2 günlüğüne Kütahya’dan İstanbul’a geldim. Bütün işlemler sonrasında  resmen cam gibi görmeye başladım. Çok teşekkür ediyorum.
Erol Yoğun / Kütahya
Göz İçi Lens Operasyonu
Hasta hizmetleri büyük bir iltifatı hak ediyor. İnsan burada her zaman iyi ve güvenli ellerde olduğunu hissediyor. Çok samimi bir ortam. Doktor gerçekten mükemmel biri, kendinden emin tavrıyla hastaya güven duygusu veriyor. Kendinizi emin ellerde hissediyorsunuz.
Marco Cwielong / Almanya
Excimer Lazer Tedavisi
Hastaya karşı samimi yaklaşım ve yeterli düzeydeki tercüme hizmetleri ile rahat iletişim imkanları sunuldu. Profesyonel bir organizasyon yapısı var. Operasyon çok iyi geçti, her adım anlatıldı.
Rolf Schiegg / Almanya
Excimer Lazer Tedavisi
Harika bir hizmet aldık. Rahatlık açısından her şey düşünülmüş. Organizasyon harika, birinci sınıf hizmet sunuluyor, ekip mükemmel. Tek kelimeyle herkese öneririm. Artık ihtiyacım kalmadı ama bu hizmet için Kudret Göz’e her zaman gidebilirim. Doktor ve tercüman beş yıldızlı,  çok memnun kaldım ve harika hissediyorum, kelimeler memnuniyetimi ifade etmeye yetmiyor. 40 sene sonra gözlüksüz bir hayat için teşekkürler,  teşekkürler,  teşekkürler….
0216 545 64 64İLETİŞİM FORMU