Türkçe English Pусский Deutsch
Bizi Takip Edin
Facebook'ta takip edin Instagram'da Takip Edin Youtube'da takip edin

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

Tamam Gizlilik Politikası

Excimer Lazer

Excimer Lazer
Paylaş
EXCIMER LAZER İLE GÖZLÜKSÜZ YAŞAMA “MERHABA!”
Uzmanlarımızdan ÜCRETSİZ Bilgi Alın
Kimler Excimer Lazer Ameliyatı Olabilir?

-18 yaşın üzerinde olup gözlük ve kontakt lens kullananlar.
-Gözlerinde keratokonus, göz tansiyonu gibi göz hastalıkları bulunmayanlar.
-Diabet ve romatizma gibi sistemik hastalıkları bulunmayanlar.
-Göz kusuru en az bir yıldır değişmeyenler.
-Hamile ve emzirme döneminde olmayanlar.

Excimer Lazer Tedavisi Ve Uygulama Yöntemleri

Miyop, astigmat ve hipermetrop gibi gözde kırılma kusurlarının tedavisinde uygulanan lazer tedavisinde size uygun yöntem yapılacak muayene ve ön tetkikler sonucunda hekiminiz tarafından belirlenmektedir. Lazer tedavi yöntemleri hakkında bilgi almak için yukarıdaki formu doldurarak uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

“Her birimizin gözü DNA’mız ve parmak izimiz kadar özeldir, tedavisi de kişiye özel olmalıdır…” Op. Dr. Nail Sönmez

Excimer Lazer Tedavisi LASIK (Lazer – Assisted in Situ Keratomileusis) yöntemi ile kornea yeniden şekillendirilmekte ve görme kusurları giderilmektedir. Gözlere özgürlük sunan bu yöntemler ağrısız, acısız ve çok kısa sürmektedir. Operasyon öncesinde birkaç damla anestezik madde damlatılarak uygulanmaktadır.

Excimer Lazer ile kırma kusurlarının tedavisi tüm dünyada 20 yılı aşkın süredir güvenle uygulanmaktadır. Kudret Göz İstanbul, bu tedavi yöntemlerini kurulduğu 2005 senesinden beri ileri teknolojik alt yapıda güven ve tecrübeyle birleştirerek hastalarına sunmaktadır.

Hastanemizde Uygulanan Excimer Lazer Tedavileri

Kudret Göz İstanbul’da detaylı muayene ve tetkikler sonrasında gözün yapısına uygun kişiye özel tedavi planları çizilmektedir. Hastanın göz yapısına ve görme kusurlarının biçim ve derecesine göre uygulanan tedavi metotları değişmektedir. Bu tedaviler:

İLASIK lazer teknolojilerindeki son gelişmeleri en verimli şekilde bir araya getiren bir Lasik uygulamasıdır. Intralase (Bıçaksız Lazer) ve gözün üç boyutlu haritasını detaylı olarak çıkaran Wavefront Teknojisinin birlikte kullanıldığı kişiye özel bir tedavi yöntemidir. Tamamen bilgisayar kontrolünde ve yüksek hassasiyetle miyop, hipermetrop ve astigmatizma gibi gözün kırma bozukluklarının tedavisi gerçekleştirilmektedir. İLASIK ile kişiye özel tedavi planı çizilmektedir.

NO TOUCH / PRK Lazer, miyop, hipermetrop ve astigmatizma  gibi gözün kırma kusurlarının Excimer Lazer ile düzeltildiği bir tedavi yöntemidir.


0216 545 64 64İLETİŞİM FORMU